Головна     Абітурієнту     Навчання     Дослідження     Кар'єра     Контакти
http://imt-career.kpi.ua >> Новини >> ...

Статистика сайту

Зі статистикою відвідуваності сайту можна ознайомитись на сервісі статистики:

Новини

13.10.2016
 

НТУУ "КПІ" фестиваль "Sikorsky Challenge 2016"

  В рамках фестивалю проведено зустрічі школярів з викладачами та студентами факультету авіаційних і космічних систем НТУУ "КПІ".
 
  В холі науково-технічної бібліотеки ім. Денисенка школярі ознайомились з простим приладом, створеним видатним французьким фізиком та астрономом, членом Паризької Академії наук, Жан Бернар Леон Фуко (1819 - 1868). Маятник Фуко використовується для експериментальної демонстрації добового обертання Землі. Такий маятник - є математичним маятником, причому при відхилені від стану рівноваги, він здійснює коливання в площині нерухомої інерційної системи відліку. Маятник Фуко Київської політехніки має висоту 22 m, діаметр бронзової кулі - 280 mm, вагу - 43 kg.
 
  В студентському просторі «BELKA», що розташований на 3-му поверсі НТБ, школярі спілкувались з викладачами та студентами факультету.
 
  Демонстрували фізичні експерименти, керовані роботи, макети приладів
 
  Школярі школи 145 побували на екскурсії в ангарі факультету АКС. Мали змогу ближче познайомитись з зразками авіаційної техніки,отримати відпповіді на питання, що їх цікавлять


Архів новин >> - 2016

© 2010-2022  Кафедра ІВТ, факультет АКС, НТУУ «КПІ». Використання будь-якої частини даного Web-сайту передбачає обов’язкове посилання на нього